LNZDMA

Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija

LNŽDMA Naujienos Židinių parodoje Maskvoje – modernumas ir klasika

Kalendorius

<<  Rugpjūtis 2022  >>
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Prisijungti

Židinių parodoje Maskvoje – modernumas ir klasika

 


 

 

Kovo 23-26 d. Maskvoje įvyko 7-oji tarptautinė židinių ir krosnių statybos paroda Salon kaminov. Paroda rengiama nuo 2005 metų. Tai vienas svarbiausių židiniams skirtų renginių ne tik Rusijoje, bet ir Rytų Europoje. Krokus Expo parodų centre buvo pristatomi elektriniai ir dujiniai židiniai, biožidiniai, malkomis kūrenami židiniai ir krosnys, šildymo sistemos, židinių konstrukcijos, apdaila, keramika ir kt. 

 

Šiais metais parodoje buvo ne tik demonstruojami atskiri židinių ar krosnių modeliai, bet ir pateikiami ištisi interjero sprendimai, židinių apipavidalinimas, dalijamasi naujausiomis mados tendencijomis. Kaip ir praėjusiais metais, šiemet vyravo du kraštutinumai: griežta klasika ir itin modernios aukštosios technologijos bei drąsios spalvinės gamos. Buvo galima apžiūrėti klasikinius židinius ar tradicines puošnias rusiškas krosnis, stebėti židinių meistrų iš Rusijos ir Vokietijos pasirodymus. 

 

Tačiau bendrovės (Arkiane, Supra, Edil kamin ir kt.) siūlė ir novatoriškų židinių bei jų apdailos sprendimų. Parodoje buvo galima pamatyti ir įspūdingo dydžio (2x1,5 m) židinių su milžiniškais ugniakurais. Tai dar vienas šios parodos kraštutinumas.

 

Bendrovė Arkiane pristatė vieną iš savo naujienų – itin modernų plieninį židinį Eclypsya. Šis kietuoju kuru kūrenamas apvalios formos židinys pasižymi tuo, kad gali būti transportuojamas iš vienos vietos į kitą.

 

LNŽDMA informacija