LNZDMA

Lietuvos nacionalinė židinių-dūmtraukių montuotojų asociacija

LNŽDMA Renginių kalendorius DETAILS - "Ką pasėsi"

Kalendorius

<<  Lapkritis 2021  >>
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Prisijungti

Spausdinti

Renginių kalendorius

EVENT 

TITLE:
"Ką pasėsi"
WHEN:
26.03.2015 - 28.03.2015 
WHERE:
A. Stulginskio universitetas - Kaunas
Kategorija:
Renginiai

DESCRIPTION

ASOCIACIJOS NARIAI – PARODŲ DALYVIAI

UAB MONIER – pristatoma nauja kaminų sistema.

 

 

UAB ,,Kad nebūtų šalta'' yra oficialus ir vienintelis įgaliotas suomiškų ekologiškų ir ekonomiškų židinių ir krosnių gamintojo Tulikivi atstovas Lietuvoje. Tulikivi židiniai ir krosnys gaminami iš ugnies (muilo) akmens, kuris randamas tik Suomijoje ir pasižymi ypatingomis fizikinėmis savybėmis, kurių dėka tolygiai akumuliuoja šilumą ir ją skirtingų modelių židiniai-krosnys išlaiko net iki 47 valandų.Tulikivi židinių naudingumo koeficientas siekia net iki 87% kas leidžia šiuo židiniu šildyti visą namą be papildomų šildymo įrenginių. Tulikivi židinių-krosnių modelių gausos dėka kiekvienas ras patinkanti židinį-krosnį, kurį puikiai priderins tiek prie šiuolaikinio tiek prie tradicinio interjero.

 

Naujiena !

UAB ,,Kad nebūtų šalta'' pristato novatoriškiausius židinius – biožidinius Planika.

Tai ekologiški biožidiniai, kurie degdami neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų jiems nereikia kamino, neskleidžia jokio kvapo ir nepalieka pelenų. Šiuolaikiški, modernūs biožidiniai gali būti pritaikyti lauko ir vidaus patalpose, butuose, nuosavuose namuose, restoranuose, viešbučiuose, biuruose, visur kur tik norite matyti tikrą šokančia ugnies liepsną. Mūsų siūlomi biožidiniai kūrenami ekologišku kuru bioetanoliu, kuris gaminamas iš natūralių produktų biomasės. Planika biožidiniai aukščiausios kokybės garantas išskirtiniam šiuolaikiškam interjerui.

 

Daugiau informacijos www.kadnebutusalta.lt arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 


 

VENUE

MAP
Vieta:
A. Stulginskio universitetas
STREET:
Studentų g. 11
ZIP:
53361
CITY:
Kaunas
COUNTRY:
COUNTRY: lt

DESCRIPTION

NO DESCRIPTION